Atribuită Cumpărare directă

Gembird patchcord RJ45, cat.6, UTP, 0.5m, gray

Număr anunț
DA32584993
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,42 RON
Valoare atribuită
560,42 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,42 RON

din 560,42 RON estimat