Atribuită Cumpărare directă

Baterii UPS - CJI

Număr anunț
DA32585946
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,40 RON
Valoare atribuită
770,40 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,40 RON

din 770,40 RON estimat