Atribuită Cumpărare directă

CARTUS LEXMARK NEGRU MX421ade & UNITATE CILINDRU LEXMARK MX421ade

Număr anunț
DA32586817
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.094 RON
Valoare atribuită
10.094 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.094 RON

din 10.094 RON estimat