Atribuită Cumpărare directă

Cana Fierbator din inox

Număr anunț
DA32586970
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39721000-2 · Aparate de uz casnic pentru gatit sau incalzit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,60 RON
Valoare atribuită
238,60 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,60 RON

din 238,60 RON estimat