Atribuită Cumpărare directă

Verificare instalatie de gaze, mai mult de 8 puncte de ardere- CSC SINAIA REF.164/09.02.2023

Număr anunț
DA32587090
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
DUCA GAZ S.R.L. (CUI 38573820)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat