Atribuită Cumpărare directă

CLORHIDRAT DE DOPAMINA ZENTIVA 5MG/ML CT*5FIOLE*10ML-Dopaminum

Număr anunț
DA32587243
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,90 RON
Valoare atribuită
168,90 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,90 RON

din 168,90 RON estimat