Atribuită Cumpărare directă

Ac spinal BD Whitacre Pencil Point. cu introducator integrat 22G, pentru. ace 27G 0,4x103mm, gri

Număr anunț
DA32587343
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
997,50 RON
Valoare atribuită
997,50 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,50 RON

din 997,50 RON estimat