Atribuită
Cumpărare directă
BX1126 FirResCAc 76-150 BICRIL 3/0 120CM 24.3MM 3/8 CERC TRIUNGHIULAR
- Număr anunț
- DA32587557
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.026,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.026,40 RON
- Data publicării
- 15.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.