Atribuită Cumpărare directă

FUROSEMIDUM / Furosemid 20 mg / 2 ml x 5 fiole x 2 ml sol. inj.

Număr anunț
DA32588002
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
1.425 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425 RON

din 1.425 RON estimat