Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil HP CF283X/CRG737, 2.400 pagini, negru

Număr anunț
DA32588709
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
CATEM STORE S.R.L. (CUI 24300927)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,12 RON
Valoare atribuită
321,12 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,12 RON

din 321,12 RON estimat