Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transmisie de date de tip M2M

Număr anunț
DA32588777
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188.244,48 RON
Valoare atribuită
188.244,48 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188.244,48 RON

din 188.244,48 RON estimat