Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA32588862
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (CUI 4562176)
Furnizor / câștigător
NADIU CRIST S.R.L. (CUI 16410856)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,62 RON
Valoare atribuită
253,62 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,62 RON

din 253,62 RON estimat