Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Număr anunț
- DA32588879
- Autoritate contractantă
- CLLUBUL SPORTIV LOCAL STEFANESTII DE JOS (CUI 41262980)
- Furnizor / câștigător
- KAFKA CONSULT S.R.L. (CUI 38603831)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.500 RON
- Valoare atribuită
- 16.500 RON
- Data publicării
- 15.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.