Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare autovehicul Ford Transit Connect B150CUB, prin inlocuire cablu alternator

Număr anunț
DA32589151
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL (CUI 15584218)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.142,08 RON
Valoare atribuită
3.142,08 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.142,08 RON

din 3.142,08 RON estimat