Atribuită Cumpărare directă

MONTARE 4TABLOURI ELCTRICE

Număr anunț
DA32589405
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 SIGHETU MARMATIEI (CUI 26949433)
Furnizor / câștigător
TB ENERGY SERV S.R.L. (CUI 18271843)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat