Atribuită Cumpărare directă

Extindere retea internet

Număr anunț
DA32589650
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PATAKY AGOTHA MADARAS (CUI 29032981)
Furnizor / câștigător
PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
Cod CPV
32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,50 RON
Valoare atribuită
507,50 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,50 RON

din 507,50 RON estimat