Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de dezinsectie

Număr anunț
DA32589758
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.591,46 RON
Valoare atribuită
4.591,46 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.591,46 RON

din 4.591,46 RON estimat