Atribuită Cumpărare directă

Foreza

Număr anunț
DA32589826
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
VOLTRAK SRL (CUI 6221230)
Cod CPV
43124100-9 · Masini de foraj orizontal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.500 RON
Valoare atribuită
41.500 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.500 RON

din 41.500 RON estimat