Atribuită Cumpărare directă

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA32591464
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN VASLUI (CUI 20720359)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.119,58 RON
Valoare atribuită
39.119,58 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.119,58 RON

din 39.119,58 RON estimat