Atribuită
Cumpărare directă
VLT® AQUA DRIVE FC-202P15KT4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
- Număr anunț
- DA32591927
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
- Cod CPV
- 32552420-7 · Convertizor de frecventa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.036,01 RON
- Valoare atribuită
- 7.036,01 RON
- Data publicării
- 16.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.