Atribuită
Cumpărare directă
Memorii USB Samsung Fit Plus 128GB USB 3.1
- Număr anunț
- DA32592800
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.327,20 RON
- Data publicării
- 16.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.