Atribuită Cumpărare directă

Furnizare birotica papetarie pentru Comuna Lupsanu Judeutl Calarasi

Număr anunț
DA32595943
Autoritate contractantă
COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,97 RON
Valoare atribuită
226,97 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,97 RON

din 226,97 RON estimat