Atribuită Cumpărare directă

Trusa laringoscop completa cu maner reincarcabil si 3 lame Mc Intosh 3, 4 si 5

Număr anunț
DA32596458
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.280 RON
Valoare atribuită
5.280 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.280 RON

din 5.280 RON estimat