Atribuită Cumpărare directă

Spectroquant® pH - Cell Test, kit pentru determinare fotometrica pH, pH 6.4 - 8.8

Număr anunț
DA32597666
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896,08 RON
Valoare atribuită
896,08 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896,08 RON

din 896,08 RON estimat