Atribuită
Cumpărare directă
Transport materiale rezultate dupa curatirea valea satului Orasu Nou
- Număr anunț
- DA32598226
- Autoritate contractantă
- ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
- Furnizor / câștigător
- SZENDY PROD SRL (CUI 23575199)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.243,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.243,76 RON
- Data publicării
- 16.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.