Atribuită Cumpărare directă

Pulbere hemostatica sterila resorbabila 1 gr polizaharide, Pulbere hemostatica sterila resorbabila 3

Număr anunț
DA32599403
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
MEDICA ADVANCED SOLUTIONS (M.A.S.) SRL (CUI 29262786)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.330,32 RON
Valoare atribuită
8.330,32 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.330,32 RON

din 8.330,32 RON estimat