Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE EVACUARE A APELOR REZIDUALE perioada februarie-decembrie 2023

Număr anunț
DA32599614
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Furnizor / câștigător
CRIŞAN MIRON ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34304560)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.500 RON
Valoare atribuită
32.500 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.500 RON

din 32.500 RON estimat