Atribuită
Cumpărare directă
Monitorizare si verificare firme
- Număr anunț
- DA32600141
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4971960)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
- Cod CPV
- 72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.705 RON
- Valoare atribuită
- 1.705 RON
- Data publicării
- 16.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.