Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI SUPER PRET NEGOCIABIL PESTE 1000 TOP!!!

Număr anunț
DA32600201
Autoritate contractantă
COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,70 RON
Valoare atribuită
281,70 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,70 RON

din 281,70 RON estimat