Atribuită Cumpărare directă

Boxa portabila BLAUPUNKT MB06, Bluetooth, Radio FM, Karaoke, negru

Număr anunț
DA32600454
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32331300-5 · Aparate de redare audio (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,94 RON
Valoare atribuită
562,94 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,94 RON

din 562,94 RON estimat