Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 , Copy Office 3,80gr/mp,500coli

Număr anunț
DA32601276
Autoritate contractantă
TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
Furnizor / câștigător
ARAFURA SRL (CUI 13791411)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,20 RON
Valoare atribuită
225,20 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,20 RON

din 225,20 RON estimat