Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii ITP pentru autospecialele de la Detasamentul de Pompieri Sighetu Marmatiei

Număr anunț
DA32601339
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA GHEORGHE POP DE BASESTI AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627137)
Furnizor / câștigător
ADETRANS AUTO ITP S.R.L. (CUI 42100552)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.820 RON
Valoare atribuită
4.820 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.820 RON

din 4.820 RON estimat