Atribuită Cumpărare directă

Marcaine Spinal 5mg/ml-4ml sol.inj.fiole x 5- Aspen-IE BUPIVACAINUM

Număr anunț
DA32601529
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33691300-3 · Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,80 RON
Valoare atribuită
1.198,80 RON
Data publicării
16.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,80 RON

din 1.198,80 RON estimat