Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)

Număr anunț
DA32601948
Autoritate contractantă
COMUNA BACANI (CUI 3394120)
Furnizor / câștigător
A&A FARMS SRL (CUI 12460827)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat