Atribuită Cumpărare directă

POLIZOR UNGHIULAR 900W GWS 9-125 S 0601396102

Număr anunț
DA32602182
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,08 RON
Valoare atribuită
689,08 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,08 RON

din 689,08 RON estimat