Atribuită Cumpărare directă

Sistem control acces

Număr anunț
DA32603868
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.499 RON
Valoare atribuită
3.499 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.499 RON

din 3.499 RON estimat