Atribuită
Cumpărare directă
Cazare camsingle Kamil Biedrzycki,27.02-28.02.2023 si13.03.-01.04.2023 AAAM6XBKTT, ang.05, ref.1073
- Număr anunț
- DA32604035
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.863,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.863,80 RON
- Data publicării
- 17.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.