Atribuită Cumpărare directă

Achiziție lucrări de reparație

Număr anunț
DA32604919
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
ŞTEF MONTAJ ECHIPAMENTE SRL (CUI 34752130)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.356,54 RON
Valoare atribuită
12.356,54 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.356,54 RON

din 12.356,54 RON estimat