Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE DACIA DUSTER

Număr anunț
DA32604972
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 30758547)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,96 RON
Valoare atribuită
168,96 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,96 RON

din 168,96 RON estimat