Atribuită Cumpărare directă

Achizitie gaz propan lichefiat

Număr anunț
DA32605745
Autoritate contractantă
Inspectoratul pt. Situatii de Urgenta Crisana (CUI 4208447)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.714 RON
Valoare atribuită
12.714 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.714 RON

din 12.714 RON estimat