Atribuită Cumpărare directă

Serv. revizuire si actual. tehn. si econ.- Reabilitare si modernizare strazi afectate de calamitati

Număr anunț
DA32606965
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
Furnizor / câștigător
NIKON PROIECT S.R.L. (CUI 46725058)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat