Atribuită
Cumpărare directă
Convertizoare De Frecventa comanda 01/48; 16.02.2023
- Număr anunț
- DA32607377
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA (CUI 16063013)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
- Cod CPV
- 32552420-7 · Convertizor de frecventa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.024,94 RON
- Valoare atribuită
- 99.024,94 RON
- Data publicării
- 17.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.