Atribuită Cumpărare directă

GLN SET 4 UMERASE LEMN NATUR , SARE M.EXTRF.1K

Număr anunț
DA32608007
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39136000-4 · Umerase pentru haine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,55 RON
Valoare atribuită
275,55 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,55 RON

din 275,55 RON estimat