Atribuită Cumpărare directă

Set cartus Epson T01c100,200,300,400

Număr anunț
DA32608020
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VANATORI (CUI 22811852)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,29 RON
Valoare atribuită
756,29 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
19.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,29 RON

din 756,29 RON estimat