Atribuită Cumpărare directă

Troliu/carucior medicamente/pansamente – NEO-F-5-1

Număr anunț
DA32608057
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ORTO STYLE MEDICAL SRL (CUI 36883573)
Cod CPV
33192300-5 · Mobilier medical, cu exceptia paturilor si a meselor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.277,32 RON
Valoare atribuită
6.277,32 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.277,32 RON

din 6.277,32 RON estimat