Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
KIT PIESE PENTAX DMT1000 7,5kW
- Număr anunț
- DA32608076
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- TUCRIS BUSINESS PROD S.R.L. (CUI 40180172)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 17.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.