Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole birou-laminator

Număr anunț
DA32608333
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,96 RON
Valoare atribuită
209,96 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,96 RON

din 209,96 RON estimat