Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE ADV 1344122

Număr anunț
DA32608655
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.198,75 RON
Valoare atribuită
5.198,75 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.198,75 RON

din 5.198,75 RON estimat