Atribuită
Cumpărare directă
PACHET INTRETINERE Comuna Ernei
- Număr anunț
- DA32608813
- Autoritate contractantă
- COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 657,14 RON
- Valoare atribuită
- 657,14 RON
- Data publicării
- 17.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.