Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA32609135
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,09 RON
Valoare atribuită
312,09 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,09 RON

din 312,09 RON estimat